Кінетична енергія тіла дорівнює 20 Дж, а його імпульс10 . Визначити масу і швидкість тіла.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лункин Даниил.

Ответ:

V=4 м/с

m=2,5 кг

Объяснение:

Е=(m*V^2)/2=20 Дж

m*V=10 кг м/с

Преобразуем уравнение энергии

10/2*V=20

V=20/5=4 м/с

m=10/4=2,5 кг