ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! ДАЮ 25 БАЛЛОВ!!! Яку потужність розвиває локомотив, рухаючись рівномірно зі

швидкістю 72 км/год, якщо сила тяги його двигунів 150 кН?

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасов Коля.

Ответ:

3000 кВт

Объяснение:

v=20 м/с    F=150*10^3 H     N=?

===

N=A/t=F*s/t=F*v=150*10^3*20=3000*10^3 Вт

===================