під дією сили 300 н тіло рухається рівномірно так що його координата змінюється за законом

x=10+10t2 яка маса тіла?​

Ответы на вопрос

Отвечает Анфилатова Марина.

Ответ:

Объяснение:

а=х''=20 м/с2

m=F/a=300/20=15 кг