Визначити, яку кількість теплоти виділяє паяльник за 10хв, при напрузі 220В, якщо через його

спіральпротікає струм 0,1А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Курьянович Илона.

Дано:                                 Решение:

t= 10 мин= 600 с               Q=I²Rt

U= 220 B                            R= U/I⇒

I= 0,1 А                                ⇒220 В/0,1 А= 2200 Ом

----------------------                   Q= 0,1 А²*2200 Ом* 600 с= 1320000 Дж

Q-?

Ответ: 1, 3 кДж