ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!Куля масою 10г вилітає з дула гвинтівки зі швидкістю 800м/с і через 2с її

швидкість стає рівною 300м/с. Визначити середню величину сили, що затримує політ кулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Копьёва Ксения.

Ответ: 2,5 H

Объяснение:

Потрібно знайти силу опору!

F - ?

m=10 г = 0,01 кг

v2=800 м/с

v1=300 м/с

t=2 с

Силу опору можна знайти, виходячи з ІІ - ого закону Ньютона: Ft= mv2-mv1, де Ft є імпульс сили, а mv2-mv1 - зміна імпульсу тіла.

F=(mv2-mv1)/t= m(v2-v1)/t= 0,01×(800-300)/2= 5/2=2,5 (H)