Яка сила тяжіння діє на крота масою 1 кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Мешков Василий.

Ответ:

На крота масою 1 кг діє сила тяжіння 10Н.

Объяснение:

Щоб знайти силу тяжіння потрібно масу(m) помножити на прискорення вільного падіння(g).

Fтяж.=m*g. g= 10H/кг. m=1 кг. Fтяж.= 1*10 = 10Н.