З якою силою взаємодіють два вагони масою по 100 тонн кожный, якщо відстань миж ними 1 км


Ответы на вопрос

Отвечает Шварёва Варвара.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = m₂ = m = 100 т = 100 000 кг = 1·10⁵ кг

r = 1 км = 1000 м = 1·10³ м

______________________

F - ?

По закону всемирного тяготения:

F = G·m₁·m₂/r² = G·m²/r²

F = 6,67·10⁻¹¹·(1·10⁵)² / (1·10³)² ≈ 6,7·10⁻⁷ Н