Визначте масу тіла ,якщо на поверхні Місяця на нього діє сила тяжіння 8Н Яка сила тяжіння діятиме

на це тіло на поверхні землі? Прискорення вільного падіння на Місяці 2м/с в квадраті.​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

маса=сила/прискорення.

маса=7.52/1.6=4.7кг

сила тяж.на землі=маса*прискорення

прискорення на землі=10 м/с*с(це таблична величина)

сила на землі=4.7*10=47ньютонів