Як зміниться сила взаємодії точкових зарядів якщо відстань між ними збільшиться вдвічі? а)

збільшиться вдвічі б) зменшиться вдвічі в) збільшиться в 4 рази г) зменшиться в 4 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Гаранькова Даша.

Ответ:

г) зменшиться в 4 рази

Объяснение:

F1=k*q1*q2/r²

F2=k*q1*q2/(2*r)²=F1/4

========================