Під дією сили 2Н пружина скорочується на 1 см як зміниться довжина пружини якщо сила що діє на неї

збільшиться в 1Н Знаю відповідь потрібно грамотно записати!​

Ответы на вопрос

Отвечает Инюткина Катерина.

F1= 2 Н

F2=1 Н

x1=1 см=0.01 м

x2-?

F1=k*x1

F2=k*x2

k=F1/x1=F2/x2

x2=F2*x1/F1=1*0.01/2=0.005 м=0.5 см

Ответ:x2=0.5 см