Який електричний заряд пройде за 3 хв через амперметр при силіструму в колі 0,2 А?​


Ответы на вопрос

Отвечает Любимцева Ксения.

Ответ:

36 Кл

Объяснение:

t=180 c     I=0.2 A    q=?

===

q=I*t=0.2*180=36 Кл

====================