До пружини довжиною 8 см Підвісили вантаж, що діє з силою 1 Н. Довжина пружини стала 12 см. З

якою силою потрібноподіяти на пружину, щоб довжина стала 9 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Уколова Полина.

xo=8 см

xк=12 см

F=1 Н

x1=9 см=0.09 м

F1-?

x=xк-хо

х=12-8

х=4 см=0.04 м

F=kx

k=const, т.к пружина одна и та же

k=F/x

k=1/0.04

k=25 Н/м

F1=kx1

F1=25*0.09

F1=2.25 H