Обчисліть довжину кола радіус якого дорівнює 3 см (п = 3,14)​


Ответы на вопрос

Отвечает Решетняк Маша.

Ответ:

18,84 (см)

Объяснение:

L = πD

L - длина окружности

R =3 см

π = 3,14

D - диаметр

D = 2R = 3*2 = 6 (см)

L = 3,14 * 6 = 18,84 (см)