На горизонтальному столі стоять два суцільні куби. Більший куб виготовлений з алюмінію, а менший -

з міді. Ребро більшого куба у 2 рази більше за ребро меншого. У скільки разів відрізняються а) сили тиску, які чинять куби на поверхню? б) тиски, які чинять куби на поверхню?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гапотченко Паша.

площа грані першого в 2 * 2 = 4 рази більше

але маса (залежить від обсягу) в 2 * 2 * 2 = 8 разів більше

якщо тиск малого p = F / S то у великого буде p = 8F / 4S = 2F / S

=>, Сила тиску більше в 8 разів, а