Через переріз провідника пройшов заряд 360Кл.Сила струму у провіднику 1.2 А. Протягом якого часу

було замкнуте коло? Дайте відповідь у хвилинах!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Демин Сергей.

Дано:

q = 360 Кл

I = 1,2 А

t = ?

I = \frac{q}{t}t = \frac{q}{I} = \frac{360}{1,2}  = 300 год = 18000 хв (1 год - 60 хв)

Розмірність:

[A] = [\frac{kl}{g} ]

Відповідь: 18000 хвилин.