Скажи мовою фізики: Кинутий вгору камінь, на твою ж голову і впаде. (Монгольське присл.) Камінь

зрушиш – легше стане. Із навощеної нитки важко плести сітку. (Корейське прислів’я) Як об стінку горохом. Вислизне як риба з рук. Що кругле, то легко котиться.(Французьке прислів’я)

Ответы на вопрос

Отвечает Горячова Таня.

Ответ:

Тело будет лететь верх V / g = 25 / 9,8 = 2,55 c

и начнет падать на землю