Яка кількість теплоти виділяється при повному згорянні 600г торфу


Ответы на вопрос

Отвечает Пестов Никита.

Дано:

m = 600 г = 0,6 кг

q = 1,4×10^7 Дж/кг

Q = ?

Анализ:

Q = qm

Решение:

Q = 0,6×1,4×10^7= 8,4 МДж

Ответ: 8,4 МДж