Яка кількість теплоти виділяється в навколишнє середовище при кристалізації 200 г свинцю, взятого

при температурі плавлення?

Ответы на вопрос

Отвечает Замотина Надя.

Дано:

m = 200 г =0,2 кг

лямбда (л) =0,25×10^5

Q = ?

Анализ:

Q = л×m

Решение:

Q = 0,2×0,25×10^5 = 5 кДж

Ответ: 5 кДж