При повному згоранні 1,5т речовини виділяється 21ГДж теплоти. Визначте питому теплоту згорання цієї

речовини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сульдина Настя.

Ответ:

1,4*10^{7}Дж/кг

Объяснение:

Q=21ГДж=21*10^{9}Дж

m=1,5т=1500кг

q-?

q=\frac{Q}{m}=\frac{21*10^{9} }{1500}=1,4*10^{7}Дж/кг