Визначити період змінного струму, для якого конденсатор, що має ємність 2 мкФ чинить реактивний

опір 20 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Курбтова Елена.

Ответ:

251,2 мкс

Объяснение:

сопротивление конденсатора равно

R=\frac{1}{\omega  C} \\\omega=\frac{1}{R  C}\\f=\frac{1}{2\pi R  C}\\f=\frac{1}{2\pi 20*  2*10^{-6} }\\f=\frac{1}{2\pi 20*  2*10^{-6} }\\T=\frac{1}{f} T=2\pi 20*  2*10^{-6} \\\\T=0,0002512

T=251,2 мкс