Як зміниться сила взаємодії між двома матеріальними точками якщо відстань між ними зменшиться в 3

рази? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Луговой Никита.

Ответ:

Увеличится в 9 раз

Объяснение:

F1=G*m1*m2/r²

F2=G*m1*m2/(r/3)²=9*F1

==========================