Початкова кордината тіла -30м. Тіло рухалося рівномірно прямолінійно вздовж осі x протягом 15

секунд і здійснило переміщення 60м.Напишіть рівняння руху тула.Визначте координату тіла через 30 с після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Пырко Аня.
X=x0+vt
x=-30+4*15

Через 30 сек:
x=-30+4*30=90м