Знайти жорсткість стрижня який під дією вантажу 1кН видовжується на 1мм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Илья.

Ответ:

1000000 Н/м

Объяснение:

k=F/Δl

1kH=1000H

1mm=0.001m

k=1000/0.001=1000000Н\м