Массасы 100 г мыс кесегіне 20 0С тан 50-С ка дейин кыздыру ушин кандай жылу молшери жумсалады?​


Ответы на вопрос

Отвечает Попенова Диана.

Ответ:

Q=0,1×400дж/кг×°С(50°С-20°С)=1200дж

Объяснение:

Q=m×c×(t1-t2)