трос витримке навантаження 2,5кН З яким максимальним прискоренням за допомогою троса можна

піднімати вгору вантаж масою 200 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

F=m*g+m*a

a=(F-m*g)/m=(2000-120*10)/120=6,67 м/с2