1 Тозаң бөлшектерінің өлшемдері 0,005—0,05 мм арасында жатыр. Бұлелшемдерді микрометрмен,

нанометр-мен, Километрмен өрнектеңдер.2 Оқушы үйінен мектепке дейінгі жолды 15 мин-та жүріп өтеді. Осы уақытты сағатпен,секундпен өрнектеңдер .3 Оқушы тапсырманы 50 мин ішіндеорындады. Осы уақытты секундпен өрнектеңдер.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мотиль Наташа.

Ответ:

1) помогите!

2) 15=0,15сағ

15*60=900сек

3) 50мин= 50*60= 3000сек