Тозан бөлшектерінің өлшемдері 0,005-0,05 мм арасында жатыр.бұл өлшемдері микрометромен нанометромен

киломеромен өрнектеңдер

Ответы на вопрос

Отвечает Rusev Ivan.

Ответ:0.05=×10^-2мм=5×10^-5=50мкм=5000нм

0.005мм=5×10^-3мм=5×10^-6=5мкм=500нм