Виконати перетворення одиниць вимірювання (одне на вибір) (надіслати на перевірку): 2,3 м в мм, см,

дм, км СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Воронов Влад.

Ответ:

2,3 м = 230 см = 2300 мм = 0,023 км

1 м = 100 см

2,3 м × 100 = 230

1 м = 1000 мм

1000 × 2,3 = 2300 мм

1 м = 10 дм

2,3 × 10 = 23 дм

1 м = 0,001 км

2,3 × 0,001 = 0,023