моторний човен проходить відстань 210 км за течією річки за 6 год, а проти течії-за 8,4 год. Визнач

власну швидкість човна та швидкість течії річки. Задача 7-го класу. Допоможіть будь ласка. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шикалова Василиса.

Ответ:

Объяснение:

210: 6= 35 км/год швидкість за течії

210 : 8,4=25 км/год швидкість проти течії

Нехай власна швидкість - х км/год, тоді швидкість течії (х-25) км/год

Складемо рівняння:

х+(х-25)=35

2х-25=35

2х=60

х=30 км/год власна швидкість

х-25=30-25= 5км/год швидкість течії