Визначити силу тиску нафти на пробкою площею 20см^2 у дні цистерни, якщо висота рівня нафти 2,5 м


Ответы на вопрос

Отвечает Чубарук Андрей.

Ответ:

Не очень знаю этот предмет, но думаю что правильно, по крайне мере очень старалась помочь тебе

Объяснение:

S=20 см²=0,02 м²

h=2,5 м

p=?

p=F/S

F=?

F=m*g

g=9,8 м/с²

m=?

m=V*ρ

ρ≈838 кг/м³

V=?

V=S*h

V=0,02*2,5

V=0,05 м³

m=0,05*838

m=41,9 кг

F=41.9*9,8

F≈410,62 Н

p=410,62/0,02

p=20531 Па=20,53 кПа