Яке прискорення відповідає рівняннюs=4t^2+6t


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Спочатку знайдемо першу похідну функції s:

s = 4t^2 + 6t

v = ds/dt = d/dt(4t^2 + 6t) = 8t + 6

Тепер знайдемо другу похідну функції s щоб знайти прискорення:

a = dv/dt = d/dt(8t + 6) = 8