Яку роботу виконає механізм за 10 с , якщо його потужність 1000 Вт?


Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Валерий.

Дано: Формула: Рішення:

N=1000 Вт N=A/t А=1000×10=

t=10 c A=N×t =10000 Дж

A - ?

Вiповiдь: А=10000 Дж