формула для розрахунку напруги в електричному колі паралельним зєднаням провідників має вигляд ДАЮ

50 БАЛОВ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванович Владик.

Ответ:

Объяснение:

Закон Ома

U=I*R (на одній ділянці кола, наприклад U1=I1*R1)

Або при паралельному з'єднанні провідників

U=(I1+I2+...+In)*Rзаг

Обчислення загального опору провідників

1/Rзаг = 1/R1 + 1/R2 + 1/R3 +... +1/Rn

Але взагалі, U=U1=U2=...Un (напруга однакова на всіх провідниках)