Тіло масою 3 кг піднялось на висоту 4 м. Вкажіть, чому дорівнює робота силитяжіння (в CI).​


Ответы на вопрос

Отвечает Комар Владимир.

Ответ:

Объяснение:

m=3 кг   h=4 м   g=10 м/с²   A=?

===

A= - m*g*h= - 3*10*4= - 120 Дж

========================

Отвечает Акимова София.

Fтяж противоположна А =>

Атяж = -Fh = -30×4 = -120Дж