першу половину часу польоту літак рухався зі швидкістю 600км/год а решту часу зі швидкістю

800км/год . знайдіть середню швидкість руху літака

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Ксюша.
1) 600+800=140(км/год)- буде , як що зкласти дві швидкісті;
2)140:2=70(км/год)

ВІДПОВІДЬ: 70 км/год середня швидкість літака.