1. Дві кульки, маси яких 40 г і 20 г, рухаються з однаковою швидкістю 4 м/с назустріч одна одній.

3 якими швидкостями вони розлетяться після абсолютно пружного центрального удару?

Ответы на вопрос

Отвечает Серикбек Сапар.

Ответ:

За збереженням імпульсу та кінетичної енергії в абсолютно пружному центральному ударі можна визначити швидкості кульок після удару.

Маючи дві кульки, маси яких складають 40 г і 20 г, рухаються з однаковою швидкістю 4 м/с назустріч одна одній, ми можемо застосувати наступні рівняння:

1. Збереження імпульсу:

m1 * v1 + m2 * v2 = m1 * v1' + m2 * v2',

де m1 і m2 - маси кульок, v1 і v2 - початкові швидкості, v1' і v2' - кінцеві швидкості.

2. Збереження кінетичної енергії:

(1/2) * m1 * v1^2 + (1/2) * m2 * v2^2 = (1/2) * m1 * v1'^2 + (1/2) * m2 * v2'^2.

Підставляючи відповідні значення, ми можемо розв'язати систему рівнянь та знайти швидкості розлету кульок після удару.