За який час ліфт підніметься на висоту 80 м, якщо сила струму в обмотці електродвигуна ліфта 15

А, напруга на її кінцях 220 В, а маса ліфта 1,2 т? ККД електродвигуна 85 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Гольцова Катюша.

Ответ:342,3с

Объяснение:

дано:                              Розв‘язання

h=80м            η=Акор/Апов*100%            

U=220В           Акор=mgh

m=1200кг        Aпов=UIt

η=0,85             η=mgh/UIt  

I=15A.               t=mgh/UIη

t-?                     t=1200кг*10Н/кг*80м =960000=342,3с      

                           220В*15А*0,85          2805