Якого перерізу треба взяти нікелевий дріт для виготовлення реостата, розрахованого на опір 10 Ом,

якщо довжина дроту 4м, а питомий опір 400?

Ответы на вопрос

Отвечает Гореликова Вика.
R=pL/S
S=pL/R
S=4*400/10=160