А ідеальній тепловій машині кількість теплоти, отриманої від нагрівача, дорівнює 6,3 кДж. 80% цієї

теплоти передається холодильнику. Знайдіть ККД машини і її роботу за один цикл. (Напишіть і дано якщо не складно)

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметшина Заррина.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

Q1=6.3 кДж=6300Дж

Q2=80%*Q1

η-?

η=(Q1-Q2)/Q1

Q2=80%*Q1=6300:100*80=5040 Дж

η=(6300-5040)/6300=0.2=20%

η=А/Q1

A=η*Q1=0.2*6300=1260Дж