Знайдіть потужність електричного струму на ділянці кола, яка складається з двох електроприладів

з’єднаних послідовно, напруга на першому приладі 100 В на другому 50 В, сила струму на всій ділянці 0,3 А. Терміново, будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорная Диана.

Ответ:

Дано:

U1=100 B;

U2=50 B;

I1=0,3 A.

Знайти Р.

Р=І*(U1+U2)=0,3*(100+150)=0,3*250=75 Вт.

Объяснение: