Решите пожалуйста задачу по физике. На цоколі лампи розжарення написано 48 В, 96 ВТ. Яка сила

струму протікає через лампу,коли вона працює за номінальної потужності?​

Ответы на вопрос

Отвечает Filippova Arina.

Відповідь:

Пояснення:P=U*I,  I=P/U=96вт/48в=2а