Брусок маса якого дорівнює 200 г тягнуть по поверхі столу за допомогою горизонтальної пружини

жорсткість якої становить 40Н/м.Коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,3.Видовженря пружини 5 см Визначте прискорення бруска

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

m= 200 г =0.2 кг

k= 40Н/м.

μ= 0,3

ΔL=5 см

a=?

найдем силу трения

Ft=INI*μ=m*g*μ = 0.2*10*0.3=0.6 H

сила тяги = силе сжатия пружины

F1=k*ΔL=40*0.05= 2 H

Найдем результирующую силу

F=F1-Ft=2-0.6=1.4 H

Найдем ускорение бруска

F=a*m

a=F/m=1.4/0.2= 7 м/с^2