ККД теплового двигуна дорівнює 30% його робочий тіло отримало від нагрівника 20 кДж тепла яка

температура нагрівника якщо температура холодильника 30 °C

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Егор.
Дано:
КПД = 30%   или   0,30
A = 20 кДж
______
Q1 - ?

КПД = A / Q1
Q1 = A / КПД = 20/0,3 ≈ 67 кДж