Яка напруга на ділянці ,що складається з трьох послідовно зєднаних лампочок,опір чких 2 Ом,3 Ом та

4 Ом,якщо значення силиструму на цій ділянці 0,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Монгулов Найыр.
R = 2 + 3 + 4 = 9 Ом

U = I*R = 0,5*9 = 4,5 B

1 0