Яка сила тяжіння діє біля поверхні землі на людину масою 80 кг? дам 20 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Луцько Христина.

Ответ:

800 ньютонов

Объяснение:

F тяжести =m×g=80×10=800