Визначте кінетичну енергію кулі масою 200г, що котиться зі швидкісттю 1,5м/с.


Ответы на вопрос

Отвечает Александр Иванов.

Кінетична енергія (K) кулі може бути обчислена за формулою:

K = (1/2) * m * v^2,

де:

K - кінетична енергія,

m - маса кулі,

v - швидкість кулі.

Маса кулі (m) дана у грамах, але для обчислення кінетичної енергії її слід перевести в кілограми, оскільки стандартна одиниця маси в системі SI - це кілограми (1 кг = 1000 г).

m = 200 г = 0.2 кг (оскільки 1 кг = 1000 г).

Швидкість кулі (v) дорівнює 1.5 м/с.

Тепер підставимо ці значення у формулу для кінетичної енергії:

K = (1/2) * 0.2 кг * (1.5 м/с)^2 = (1/2) * 0.2 кг * 2.25 м^2/с^2 = 0.225 кг * м^2/с^2.

Одиницею кінетичної енергії в системі SI є джоуль (1 Дж = 1 кг * м^2/с^2). Тому, щоб перевести кінетичну енергію в джоулі, ми просто використовуємо те, що 1 Дж дорівнює 1 кг * м^2/с^2:

K = 0.225 кг * м^2/с^2 = 0.225 Дж.

Отже, кінетична енергія кулі масою 200 г, що котиться зі швидкістю 1.5 м/с, становить 0.225 джоулів.