Відстань між двома станціями 250 км. Зі станції на зустріч один одному відправились два поїзди зі

швидкостями 30 км/год і 60 км/год. Через який час після відправлення вони зустрінуться. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазовская Татьяна.
Так як потяги рухаються назустріч їхні швидкості додаються 30+60=90
А час дорівнює відстань поділену на шлях 250/90, так як число не гарне переведемо швидкість і шлях в одиниці Сі 90км/год= 25м/с 250км =250 000 м тоді 250000/25 = 10 000 секунд , а це 2 години 46 хв і 40 секунд