ЕРС джерела струму становить 10 В . Коли до нього приэднали опір величиною у 2 Ом , то сила струму

в колі стала рівною 4 А . Визначте струм короткого замикання

Ответы на вопрос

Отвечает Огиевич Мария.

Ответ:

Ikz=20 A

Объяснение:

I=ℰ/(R+r₀) =>  

r₀=(ℰ/I)-R=0,5 Ом;

Ikz=ℰ/r₀=20 A.