Магнітний потік, що пронизує контур провідника, рівномірно змінився на 2вб, після чого ЕРС індукції

виявилася такою, яка дорівнює 5В.Знайдіть час зміни магнітного потоку й силу індукційного струму, якщо опір провідника дорівнює 0.25 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Трясцина Вероника.

Ответ:

Объяснение:

Е=dФ/dt   dt=dФ/E=2/5=0,4 c  I=E/R=5/0,25=20 A