2.Магнітний потік, що пронизує контур провідника, рівномірно змінився на 0,6 Bб так, що EPC

індукції стала дорівнювати 1,2 В. Визначити часзміни магнітного потоку. Обчислити силу індукційного струму, якщоопір провідника 0,24 Ом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Відповідь:

5 A i 0.5 c

Пояснення:

ЕРС магнітної індукції визначається за такою формолую:

E=Ф/t

Звідси, t=Ф/E=0.6/1.2=0.5 c

За закон Ома:

I=E/R=1.2/0.24=5 A